Vas Gunnar Nylund

Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund
Vas Gunnar Nylund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NYLUND, vas med bevingade hänklar, glaserat stengods, märkt Rörstrand Sverige, höjd 29,5 cm

Lagningar, repor

317418

2015-06-21