Skåp NK

Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK
Skåp NK

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, gustaviansk stil, grönmålat, en spegeldörr, kannelerade dörrblad, fasetterat spegelglas, skyltmärkt NK, höjd 203, 178x61 cm, nycklar finns
Inköpt på Gesällen

Slitage, sprickor, mindre skador, del av löst krön medföljer

317421

2015-06-21