Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JORGO KRALLIS (född 1937): (3), figurkompositioner, signerade, numrerade, färgetsningar, ca 9,5 x 7 - 12 resp. 5 x 10 cm
317425
2015-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här