Jorgo Krallis färgetsningar

Jorgo Krallis färgetsningar
Jorgo Krallis färgetsningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): (3), figurkompositioner, signerade, numrerade, färgetsningar, ca 9,5 x 7 - 12 resp. 5 x 10 cm

317425

2015-06-21