Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918), motiv av landskap med bergformation signerad Severin Nilsson, olja på duk,
45x74 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

317435

2015-06-21