Golvur 1800-tal
Valmis
2015-06-21
317452
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GOLVUR, 1800-tal, bonad björk med delvis svärtat trä, dekor av en lyra, intarsiadekor av lagerkrans, urtalva med arabiska siffror, ca 192 cm, lod och pendel finns
Fanérskador