Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1800-tal, bonad björk med delvis svärtat trä, dekor av en lyra, intarsiadekor av lagerkrans, urtalva med arabiska siffror, ca 192 cm, lod och pendel finns

Fanérskador

317452

2015-06-21