Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, bonad björk med delvis svärtat trä, dekor av en lyra, intarsiadekor av lagerkrans, urtalva med arabiska siffror, ca 192 cm, lod och pendel finns
Fanérskador
317452
2015-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här