Sven X:et Erixson Dansbanan i Tumba

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (18 st) "Dansbanan Tumba", 2 stämpelsignerade och numrerad Sven Erixson, 360 ex, övriga provtryck, litografi, ca 54 x 64 cm

Hanteringsveck

317453

2015-06-22