Jakob Kulle oljemålning
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
JAKOB KULLE (1838-1898): Allmogeinteriör, signerad och daterad Jakob Kulle 1880, olja på duk, ca 60 x 75 cm
Kuntoraportti
Smärre färgbortfall
317455
Päivämäärä:
2015-06-21