Jakob Kulle oljemålning

Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

JAKOB KULLE (1838-1898): Allmogeinteriör, signerad och daterad Jakob Kulle 1880, olja på duk, ca 60 x 75 cm

Kuntoraportti

Smärre färgbortfall

317455

Päivämäärä:

2015-06-21