Skåp
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, omkring 1900-talets mitt, delvis betsat, delvis björk, inredning med lådor samt hyllplan, tapetserat med Firma Svenskt Tenn tapet "Vårklockor", höjd 118, 101x41 cm
Renoverat, smärre repor
317463
2015-06-22