Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, delvis betsat, delvis björk, inredning med lådor samt hyllplan, tapetserat med Firma Svenskt Tenn tapet "Vårklockor", höjd 118, 101x41 cm

Renoverat, smärre repor

317463

2015-06-22