Evert Taube

Evert Taube
Evert Taube

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): (2) "Låt mig vara - ensam fågel", signerade och daterad Evert Taube, färglitografi, 55/340 samt provtryck, bladstorlek 60x45 resp 56x45 cm, oramade

Hanteringsveck, fläckar

317466

2015-06-22