Byster Rousseau och Voltaire

Byster Rousseau och Voltaire
Byster Rousseau och Voltaire
Byster Rousseau och Voltaire
Byster Rousseau och Voltaire
Byster Rousseau och Voltaire
Byster Rousseau och Voltaire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYSTER, 2 st, brons, 1900-tal, föreställande Jean-Jacques Rousseau och Voltaire, monterade på marmorsocklar, höjd ca 25 cm

Smärre nagg

317468

2015-06-22