Dekorativa onypiedestaler

Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler
Dekorativa onypiedestaler

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, onyx, marmor och förgylld mässing, höjd 108 cm

317472

2015-06-22