Soffa bambu

Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu
Soffa bambu

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, möjligen Dux, bambu, avtagbar sitt och ryggklädsel, botten med sadelgjord, sitthöjd ca 41, längd 200 cm

Bruksslitage, rottinglindning vid ett ben med skada

317481

2015-06-22