Soffa bambu
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, möjligen Dux, bambu, avtagbar sitt och ryggklädsel, botten med sadelgjord, sitthöjd ca 41, längd 200 cm
Bruksslitage, rottinglindning vid ett ben med skada
317481
2015-06-22