Gripsholmsstolar

Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, s.k. gripsholmsmodell, 1900-tal, bemålade, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

317505

2015-06-23