Gripsholmsstolar
2015-06-23
317505
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, s.k. gripsholmsmodell, 1900-tal, bemålade, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage