Vera Nilsson teckning

Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Fiskefänget, signerad och daterad med dedikation "Till Sven från Vera Herrösa -44", blyerts på papper, 27x34 cm

317529

2015-06-23