Vera Nilsson teckning

Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Träsnidaren, signerad och daterad Vera Nilsson -45, blyerts på papper, 40x31 cm

317530

2015-06-23