Uno Åhrén Parson bord

Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord
Uno Åhrén Parson bord

Klubbat för:

14 000 SEK

8 000 SEK

UNO ÅHRÉN, bord, "Parson", Firma Svenskt Tenn, ca 1930, brickmärkt, alm, höjd 74,5 cm, 180x70 cm
PROVENIENS: Konstnären Tage Hedquists familj, Tage Hedqvists ateljébord

Skador, kraftigt slitage

317544

2015-06-22