Kinesiska figuriner
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FIGURINER, 3 st, patinerad samt delvis förgylld metall, 1900-tal, Kina, föreställande 3 av Buddhas 18 lärljungar, höjd ca 5 cm
Kuntoraportti
317548
Päivämäärä:
2015-06-22