Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FRIDOLF WEURLANDER (Finland, 1851-1900): Insjölandskap, signerad FW, olja på duk, 26 x 39 cm
Krackeleringar
317550
2015-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här