Ljusplåtar karolinsk barock
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSPLÅTAR, 1 par, karolinsk barock, 1700-talets första kvartal, försilvrad mässing, höjd 35 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, hösten 1999, nr 2027
Slitage, smärre bristningar
317611
2015-06-23