Ljusplåtar karolinsk barock

Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock
Ljusplåtar karolinsk barock

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, karolinsk barock, 1700-talets första kvartal, försilvrad mässing, höjd 35 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, hösten 1999, nr 2027

Slitage, smärre bristningar

317611

2015-06-23