Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KISTA, sannolikt Italien, barock, 17/1800-tal, valnöt, höjd 55,5, 71 x 48 cm

Omarbetad, kompletterad, maskstungen, skador

317615

2015-06-23