Sängstomme

Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme
Sängstomme

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren dekor, bemålad i pärlgrått, sarghöjd ca 125, bäddmått 180 x 200 cm

Bruksslitage

317620

2015-06-23