Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk-stil, 1800-talets andra hälft, fanerad med mahogny och valnötsrot, höjd 119, 103 x 48 cm

fanerskador, skrivskiva med spricka, sidorna blekta

317622

2015-06-23