Zenith herrfickur i silver

Zenith herrfickur i silver
Zenith herrfickur i silver
Zenith herrfickur i silver
Zenith herrfickur i silver
Zenith herrfickur i silver
Zenith herrfickur i silver

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ZENITH, fickur, silver, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, breguetspiral, ankargång, patentrucking, verk nr: 2213004, boett nr: 30233552, diameter 51,5 mm

Zustandsbeschreibung

Smärre bucklor

317624

2015-06-23