Bankettsoffa sengustaviansk

Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk
Bankettsoffa sengustaviansk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BANKETTSOFFA, sengustaviansk, omkring 1800, träskuren dekor, bemålad i engelsk rött, lös dyna klädd i svart skinn, höjd 86, 192 x 70 cm

Slitage, smärre dekorskador och lagningar

317645

2015-06-23