Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, med stenskiva, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd 80, 95x47 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, lagad skiva, fanérskador, enstaka fanérbortfall
317685
2015-06-23