Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FIGURINER, 3 st, porslin, bl a Rörstrand, flicka med blomstergirland, rokokoklädd mansfigur, herde med får, höjd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Två figuriner med smärre skador o nagg (ej Rörstrand)
317695
2015-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner