Figuriner bl a Rörstrand

Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand
Figuriner bl a Rörstrand

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FIGURINER, 3 st, porslin, bl a Rörstrand, flicka med blomstergirland, rokokoklädd mansfigur, herde med får, höjd ca 20 cm

Zustandsbeschreibung

Två figuriner med smärre skador o nagg (ej Rörstrand)

317695

2015-06-23