Ewy Låås oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
EWY LÅÅS (1923-1999): Sommarbukett i kanna, signerad Låås, olja på pannå, ca 55 x 45 cm
Kuntoraportti
317698
Päivämäärä:
2015-06-23