Ewy Låås oljemålning

Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

EWY LÅÅS (1923-1999): Sommarbukett i kanna, signerad Låås, olja på pannå, ca 55 x 45 cm

Kuntoraportti

317698

Päivämäärä:

2015-06-23