Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
ARNE CASSEL (1898-1965): Sommarblomster, signerad och daterad Arne Cassel -39, olja på duk uppfodrad på pannå, 48 x 43 cm
317699
2015-06-23