Arne Cassel oljemålning

Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning
Arne Cassel oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

ARNE CASSEL (1898-1965): Sommarblomster, signerad och daterad Arne Cassel -39, olja på duk uppfodrad på pannå, 48 x 43 cm

317699

2015-06-23