Bordslampa vas tekanna skål Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, VAS, TEKANNA, SKÅL, porslin, Kina, 17-1900-tal, dekor i emaljfärger, vasens mått höjd ca

Lagningar, nagg, sprickor

317706

2015-06-23