Kakemon Kina
Valmis
2015-07-01
317721
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KAKEMON, Kina, 1900-talets andra hälft, i original låda, motivmått 104 x 41 cm
Nederdel mot fals med skador