Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, 145x58, bordets mått höjd 78, 69x32 cm
Smärre fanérskador o fanérbortfall, folieringen med smärre skador
317732
2015-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här