Spegel med konsolbord Karl Johan-stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, 145x58, bordets mått höjd 78, 69x32 cm

Smärre fanérskador o fanérbortfall, folieringen med smärre skador

317732

2015-06-24