Peter Dahl litografi
2015-06-24
317753
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Samtal, signerad, färglitografi, 21/290, 78,5x57cm