Axel Olson färglitografier

Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): (4) Kompositioner, signerade Axel Olson, 3 st numrerade 208/280, 1 st numrerad 132/260, färglitografier, varierande mått, bok medföljer

Bok medföljer, finns att avhämta vid Utlämningen, 3 blad med fläckar

317768

2015-06-24