Fransk oljemålning
2015-06-24
317771
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Place de la Republique, otydligt signerad, olja på pannå, 21x27cm