Anders Palmér Stockholm

Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm
Anders Palmér Stockholm

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Norrmälarstrand med Stadshuset, signerad Palmér, olja på duk, 130x131 cm

317790

2015-06-24