Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Norrmälarstrand med Stadshuset, signerad Palmér, olja på duk, 130x131 cm
317790
2015-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här