Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD på pelarfot, valnöt, 1800-tal, höjd 70, diameter 77 cm

skador omarbetat

317795

2015-06-24