Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MADELEINE PYK (född 1934): Tigerögon, signerad och numrerad M Pyk 144/230, färglitografi, bladmått ca76x54,5 cm
Zustandsbeschreibung
317818
2015-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner