Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, 1700-tal, gustavianskt stockholmsarbete, dekor med bandfläta, sitthöjd 45 cm
Lagningar, kompleteringar och skador
317838
2015-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här