Certina armbandsur 2 st

Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st
Certina armbandsur 2 st

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, 2 st, stål, herrarmbandsur, 1960/70-tal, DS resp DS-2, automatiskt urverk resp manuellt, plexiglas, cal: 25-651 resp 25-661, boett nr: 5301 300 resp 346.825, diameter 36-37 mm

Slitage

317847

2015-06-25