Äldre skrift japanskt träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ÄLDRE SKRIFT, centralasien, 23x67 cm, oramad, JAPANSKT TRÄSNITT, 1800-talets senare del, Kabukiskådespelare, obanformat

Smärre skador

317872

2015-06-24