Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 6 dlr, rokokostil, 1900-tal, bonad björk, bestående av: 2 karmstolar, 2 stolar, bord (3 iläggsskivor), taburett, sitthöjd ca 47 resp 71,5, bordets diameter ca 80, totallängd ca 152,5 cm

Slitage, skador

317875

2015-06-24