Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PEDER MØNSTED (Danmark, 1859-1941): tillskriven, Duvorna matas, med dedikation, olja på duk, 72,5x49,5 cm.
Lagningar, retuscher, kantförstärkt, uppspänd på ny spännram, ramskada
317890
2015-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här