Peder Mønsted tillskriven olja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PEDER MØNSTED (Danmark, 1859-1941): tillskriven, Duvorna matas, med dedikation, olja på duk, 72,5x49,5 cm.

Lagningar, retuscher, kantförstärkt, uppspänd på ny spännram, ramskada

317890

2015-06-25