Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BADRUMSSKÅP, 1950/60-tal, vit och svart plast, märkt Carrara & Matta Mirafiori Made in Italy, höjd ca 44, 68x15 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
317924
2015-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner