Italienskt badrumsskåp

Italienskt badrumsskåp
Italienskt badrumsskåp
Italienskt badrumsskåp
Italienskt badrumsskåp

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BADRUMSSKÅP, 1950/60-tal, vit och svart plast, märkt Carrara & Matta Mirafiori Made in Italy, höjd ca 44, 68x15 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

317924

2015-06-24