Peder Duke "Juke box"

Peder Duke
Peder Duke
Peder Duke
Peder Duke

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): "Juke box", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1992, olja på duk, ca 101x100 cm.
Sommarutställning Nybrogatan 32

317925

2015-08-23