Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-06-24
317938
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stilleben med vin och ost, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 55 x 80 cm