Vjeteslav Kluchnikov oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), morgondimma, signerad Kliuchnikov, daterad 2007 á tergo, olja på duk, 60 x 100 cm

317939

2015-06-24