Skrivbordsstol Karl Erik Ekselius
2015-06-25
317947
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL-ERIK EKSELIUS, skrivbordsstol JOC möbler, Vetlanda, 1960-70-tal, skinn
Slitage, ett karmskydd utbytt